Zadzwoń do nas: +48 14 686 63 03 Mail: produkcja@mark-brzesko.pl
  • Polski
  • English
  • Deutsch

Ogrody zimowe.

O nas

Mark działa na rynku budowlanym od 1996 roku. W tym czasie zrealizowaliśmy wiele prestiżowych i zaawansowanych technologicznie projektów w kraju i zagranicą.

Zobacz więcej->

Produkty

Budowane przez nas ogrody zimowe opieramy na rozwiązaniach firm TS System, Cortizo oraz Aluprof S.A. – na systemach profili izolowanych termicznie oraz innych systemach uzupełniających stanowiących wypełnienie ścian, decydujących o ostatecznej funkcji i formie budowanego ogrodu

Zobacz więcej->

Galeria

Zapraszamy do zapoznania się z Galerią Ogrodów Zimowych. Znajdą tam Państwo różnorodne rozwiązania w zakresie rozmiaru, kształtu i funkcji jakie ma spełniać ogród zimowy.

Zobacz więcej->

Budowa ogrodu zimowego to dzisiaj coraz bardziej popularny sposób na stworzenie w istniejącym budynku mieszkalnym nowej przestrzeni służącej jako całoroczna oranżeria, jako pomieszczenie wypoczynku i rekreacji, ale także pomieszczenia, które gromadzi ciepło dla całego domu i w ten sposób przyczynia się do obniżenia zużycia energii przez budynek, podnosząc jednocześnie walory architektoniczne budynku. Nowoczesne ogrody zimowe to połączenie zaawansowanych technologiczne rozwiązań z nowoczesną stylistyką.
Budowane przez nas ogrody zimowe opieramy na rozwiązaniach firm TS System oraz Aluprof S.A. – na systemach profili izolowanych termicznie oraz innych systemach uzupełniających stanowiących wypełnienie ścian, decydujących o ostatecznej funkcji i formie budowanego ogrodu. Główną ideą systemu jest możliwość budowania ciepłego dachu z możliwością wpinania w ściany pionowe dowolnego systemu okien i drzwi oraz umożliwienie kształtowania dowolnej nawet najbardziej skomplikowanej geometrii dachu w przestrzeni. W większości przypadków naszym zadaniem jest wykonanie zabudowy, która pozwoli wykorzystywać pomieszczenie jako mieszkalne w ciągu całego roku.


Back to Top