Zadzwoń do nas: +48 14 686 63 03 Mail: produkcja@mark-brzesko.pl
  • Polski
  • English
  • Deutsch

Systemy Wentylacji.

Wentylacja ogrodu zimowego jest ważnym elementem prawidłowego funkcjonowania konstrukcji zapobiegającym skraplaniu pary wodnej na powierzchni szkła. Wśród dostępnych na rynku systemów funkcjonują: okna dachowe przesuwne lub uchylne sterowane ręcznie, za pomocą silnika elektrycznego lub wyposażone w automatykę pogodową oraz wywietrzniki mechaniczne wymuszające cyrkulację powietrza w ogrodzie zimowym.

OKNO DACHOWE SERII L

Okna dachowe charakteryzują się trwałością, eleganckim wzornictwem i delikatną formą. Mogą być sterowane ręcznie lub za pomocą silnika elektrycznego, a wyposażone w automatykę pogodową – nie wymagają uwagi.

OKNA DACHOWE SERII HSL

Okna dachowe serii HSL to najnowocześniejsze rozwiązanie w zakresie okien dachowych do ogrodów zimowych. Charakteryzują się przesuwnym skrzydłem, które sterowane jest elektrycznie. Rozwiązanie to pozwala na łatwy montaż rolety dachowej.

WYWIETRZNIKI DACHOWE

Wywietrzniki dachowe to elektryczne urządzenia, które wymuszają cyrkulację powietrza w ogrodzie zimowym. Trwałe i estetyczne wentylatory zapewnią odpowiednią temperaturę wewnątrz ogrodu zimowego i dzięki temu wysoki komfort użytkowania.


Back to Top